České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Úspěch myš u diabetu 1. typu léčených transplantací krvetvorných buněk v úspěch transplantaci kmenových buněk v diabetu 1. typu léčby (2013.6.13 příspěvků)

 
onemocnění sektorové News /diabetes /myš (2013.6.13 me)

1 Typ myši diabetes léčen kmenovými buňkami imunosupresivní činidla a zdravých dospělých osob, bylo zjištěno, že úplné vyléčení bylo. Podle studie univerzity v USA Missouri School of Medicine, mikro-biologie, imunologie, pediatrická lékařská a neurologické (Kolumbie) profesor Habib Zaghouani kol, v závislosti na studii zveřejněné 28.května v „Diabetes“ on-line verzi, již dříve myslelo ony a že různé podkladové mechanismy byly navrženy. Během studia se to stalo neočekávané. Transplantace Původní dospělé kmenové buňky kostní dřeně má ale on byl považován za pankreatické beta (p) buněk, transplantované kmenové buňky, se stal endotelové buňky nových krevních cév, které vyživuje reprodukci a růst stávajících beta buněk I. „beta buněk je důležitá, ale když přijde na léčbu tohoto onemocnění by mohla být nutná pro obnovu buněk výživa cév“ řekl Zaghouani řekl.

Ačkoli ještě brzy na to popsat, jak tato terapie pro práci u lidí, ale také poznat další z odborníků, že existuje možnost stimulovat nový směr výzkumu. Andrew Rakeman Pan provádí kontrolní β buněčného výzkumu na Juvenile Diabetes Research Foundation (JDRF) výzkumný pracovník, .β buňky Tématem je přizpůsobena „posledních let ucho je termoplast, a reagovat na to v případě, že vhodné prostředí, považuje za rozšiřuje. Nicméně jsme diskutovali tento problém ekologického mechanismus pro připojení ke skutečným klinickým často“.

diabetes mellitus 1. typu patogeneze není přesně objasněna, ale představa, že inzulín je již nevyrábí, aby se samo-imunitní systém k útoku a zakázána omylem produkujících inzulín buňky, ale hlavní proud. Ale Zaghouani a jeho kolegové skončili znamená, výživa cévy beta buňky bylo pouze to, že mechanismy dostávají současně poškození autoimunitní útok být originální zdroj. V

experimentu, za použití Ig-GAD2 že Zaghouani kol již dříve vyvinula. β v buňkách, činidla, která se specificky zničeny buňky imunitního systému se podílejí na destrukci, že jsou účinné v prevenci cukrovky typu 1 již byla potvrzena. Nicméně, lék nefungoval při vymáhání již vyvinut tak, aby se diabetes mellitus 1. typu.

Z toho, že nezůstává dostatek beta buněk podezřelých v Diabetes mellitus 1. typu např. Takže tentokrát se podrobí transplantaci kostní dřeně kmenových buněk byly získány překvapivé výsledky. Transplantované kmenové buňky, postoupí zpracování ke slinivky břišní, se stal endotelové buňky nejsou v p buňkách. To, že „Problém není nedostatek nebo prekurzor beta buňky, krevní cévy, které výživy buněk ostrůvků byl způsobené škody.“ V

tento pokus, imunosupresivní látka byl podáván po dobu 10 týdnů, nástup diabetu provedl transplantaci kostní dřeně z každé perkutánně kmenových buněk ve 2, 3 a 4 týdny po potvrzena. Diabetických myší po celou dobu sledování období 120 dní bylo získáno. Zaghouani Mr. a pravděpodobně útok vlastní imunity netrvalo, budeme chtít, aby zvážila, zda je možné získat budoucí léčení diabetu typu 1 i bez imunosupresivní činidla. řekl

Rakeman, léčení diabetu typu 1 je společná víra je to, že re-růst rezoluce útoku a β buněk autoimunitního ale komentářem a zdravé buňky nejsou nutně čeká. „Autoimunitní již lze také považovat zaútočit na beta buněk, které bylo poškozeno,“ a, byly závěry, že by vedlo k objevení nových lékových cílů. (HealthDay News 6.ledna 5)

http://consumer.healthday.com/Article.asp?AID=677080Copyright (c) 2013 HealthDay Všechna práva vyhrazena
akcie: .. <
br> Ctrl (otevře se v novém okně) Podělte se na Twitteru sdílet s
Facebook je (budou otevřeny v novém okně) klikněte potěšit a potom klepněte na tlačítko
se otevře ve sdíleném (nové okno ve službě Google+ )

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena