České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

FDA nezákonné varování dokument poskytuje společnostem diabetu drog (2013.8.1 příspěvky)

 
onemocnění odvětvími News /diabetes /FDA ilegální výstražnou dokument poskytnout společnostem diabetu drog (2013.8.1 mi)

USA food and Drug Administration (FDA) 23. července, 15 firem společnosti, které prodávají stravy a OTC lék, který může způsobit vážné poškození zdraví, jako například „diabetes lék“, odeslání dokumentu varují před nelegálním displeji účinnosti Bylo jasné. FDA Gary Coody National Health podvodům koordinátora v tiskové zprávě, pacienti trpící chronickým onemocněním“a nevyléčitelných nemocí mají tendenci být zoufalý, náchylný ke snadnému víry. Zejména související s diabetem padělků efekt co mělo být za pomoci řízení onemocnění, spíše než riskovat neví hodně, ale náchylné k problémům v pořadí, které je také účinný povrch „vysvětlit.

Většina těchto přípravků nelegálně zpívat o účinnosti, doplňky stravy a léky na předpis, jsou prodávány jako OTC léčiva, homeopatie, či alternativní medicíny drog. Varování je displej nelegální podporující zdraví účinnost tohoto (zdravotní tvrzení), jsou následující. „To snižuje hodnotu přírodního cukru v krvi“, „HbA1c se značně sníží,“ „oční onemocnění a selhání ledvin, je pravděpodobné, že bude komplikované neurologických poruch a srdečních onemocnění bude nižší,“ „se na místo léčby diabetu,“ „diabetes zmírnit bolest sexuální nohy „
Podle

FDA, nebo obsahuje obsah zdraví nebezpečné těchto výrobků, nemusí být v bezpečí v jiném povrchu, prodejné léky požadovat lékařský předpis Protože se prodává, protože mohou být ohroženi spotřebitelé.

Kromě toho by takové ilegální displeji polykat, je zde také riziko, nebo je přerušen nebo původní návštěvy odloženo. řekl Coody, „je-li to vhodné pro správu onemocnění podle zavedeného léčebného plánu nebyla provedena amputace a selhání ledvin, ale nemoc, které se stanou příčinou situace, kdy slepota a diabetes smrt“, jak je popsáno.

produkty, které slibují „jednoduchý hojení mohlo atraktivní, stejně jako spotřebitele mají své vlastní zdraví a hazardních her. diabetes, ale obecně se jedná o chronické onemocnění, chránit odborníci terapie formulovány, sledování hladiny glukózy v krvi je zvládnutelný, pokud provádí vhodnou dietu a cvičební program, uvedené onemocnění je „, který může snížit i riziko komplikací.

Některé z firem, které FDA varování dokumentu byla odeslána, rakovinu a pohlavně přenosnými chorobami, i očních chorob souvisejících s produkty, jako je makulární degenerace se prodávají. (HealthDay News 7 23.května) http://consumer.healthday.com/alternative-medicine-information-3/mis-alternative-medicine-news-19/breaking-brief-7-23-illegal-diabetes-treatments- . FDA-release-678539.htmlCopyright (C) 2013 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl :. klikněte
(otevře se v novém okně) podíl na Twitter sdílet s
Facebook je klikněte (otevře se v novém okně) Sdílet na Google+ kliknutím
(budou otevřeny v novém okně)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena