České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Objevil „přepínač gen“, který může spalovat tuk bez cvičení (2015.8.27 me)

 
nemoc odvětvími News /diabetes /i bez cvičení může spálit tuk objevil „přepínač genové“ (2015.8.27 mě)

možnost hubnutí pomocí spalování tuků i při relaxaci a během spánku, byl navržen v nové studii o genetické úrovni. Podle „New England Journal of Medicine“ online vydání publikované v této studii dne 19. srpna, zrychlení metabolismu, přebytečný tuk na podporu spalování jako tepelné energie „genového spínače“ je v tukových buňkách Říká se, že to bylo objeveno. Přepnutí přepínače, tělesná hmotnost myší polovinu, která byla pozorována stejná akce v lidských adipocytech.

ManolisKellis Mr. amerického Massachusetts Institute of Technology (MIT) Computer Science profesor počítačové biologii je autorem odpovědnost, také „jíst částku a hybnost jsou stejné, myš je ve dne v noci, spálil energie ve formě tepla . spínač metabolismus uvedla, že byl přepnut z „skladování energie“ a „uvolnění energie“ je uvedeno. "

V předchozí studii silný vztah mezi obezitou a regionu genu zvaného „FTO“ bylo zdůrazněno, ale jak zvýšit jak tělesná hmotnost je varianta FTO, mechanismus by je stále Neznámá. V této studii jsme zkoumali Zdravého Zápaďané 100 lidí z tukových buněk v detailu dole na genetické úrovni. Všechny subjekty s normální hmotností asi polovina měla genetickou mutaci v riziku obezity. Výsledky šetření, bylo zjištěno, že mutantní ukazující obezitu ostatních dvou genů v buňkách tvořících tukové tkáně pro aktivaci IRX3 a IRX5.

V řízení hmotnost cvičení a dietě problému bilance, ale mnoho z nich se obecně předpokládá, že bylo možné zhubnout, pokud můžete spálit kalorie než ty příjmu, a to i ve výrobním procesu s názvem tepla (termogeneze), tělo Může spalovat tuky jako teplo. řekl Kellis, „například jít na chladném místě, spalování tuků se aktivuje, tělesné teploty a tělesné funkce může být udržována v tomto procesu“ byl popsán prostřednictvím příkladu s.

IRX3 a IRX5 slouží jako hlavní kontrolor výroby tepla, aniž by pálení přebytečnou energii v těle, vydá příkaz k ukládání adipocytů. He a kol., Byl uříznut působení dvou genů, spalování tuků je v lidských buňkách s rizikem obezity zvyšuje. Naopak, k posílení dva geny, bylo zjištěno, spalování tuků v geneticky obézních obtížných lidských tkání klesat. Ve studii s použitím laboratorních myší, inhibice Irx3, mohou zhubnout bez vlivu na hybnost a chuť k jídlu, zvýšené odbourávání tuků, bylo také prokázáno, odolnost proti vysokým obsahem tuků.
Melina Claussnitzer Mr. o

US Beth Israel Deaconess který vedl studii Medical Center a Harvard Medical School (Boston) není pouze prvky „obezity, jako je dieta a cvičení, v důsledku změn na buněčné úrovni je důležitý poznatek, což naznačuje, že to je, řekl, že to, co „otevřít cestu k vývoji léků prevence obezity.

Je třeba poznamenat, Kellis řekl, dokonce i ve světle těchto poznatků, k udržení zdraví Za prvé, cvičení a správné stravovací návyky jsou další poznámka, že je to důležité. (HealthDay News 8 19.května)

http://consumer.healthday.com/health-technology-information-18/genetics-news-334/weight-loss-while-you-relax-mouse- . studijní narážky-it-by-stane-702479.html Copyright (c) 2015 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl :. klikněte
(otevře se v novém okně) podíl na Twitter
klikněte sdílet Facebook (otevře se v novém okně) klikněte
(budou otevřeny v novém okně) sdílí Google+

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena