České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pěšky jen pár minut do 30 minut, kdy se snižuje krevní tlak diabetes mellitus 2. typu a

 

Je-li chůze
nemoc odvětvími News /diabetes /30 minut až několika minutách krevní tlak diabetes 2. typu snížené (2015.11.19 mě )

Pokud dlouhá doba sezení, pouhým provedením jednoduchého pohybu 3 minut každých 30 minut, výsledky výzkumu krevního tlaku u pacientů s diabetem 2. typu a nadváhou nebo obezitou se výrazně sníží se uvádí bylo to. Stupeň cvičení nebo chůzi po „vodní chladiče, když pár minut jednoduchý hnutí odporu, jako jsou břišní nebo squat každých 30 minut, krevní tlak byl pozorován být výrazně snížen. Chcete-li získat antihypertenzní pohybový efekt dlouho zapotřebí je jasné, že neexistuje žádná“, Austrálie je jedním ze spoluautorů, říká Bronwyn Kingwell Mr. Baker IDI srdce a diabetes Institute (Melbourne).

V této studii, žádal, aby utratit sedět po dobu osmi hodin u pacientů s diabetem 24 lidí s nadváhou nebo obezitou (62-letých průměrný věk), Sonouede, pomalu po dobu 3 minut při teplotě asi hodinu 3.2km každých 30 minut skupina chůze, jednoduchý pohyb odporu rozděleny do dvou skupin ze skupiny provádí každých 30 minut po dobu tří minut, které byly porovnány s každou hodnotu krevního tlaku. Podobná studie byla provedena na den po dobu tří dnů. Je třeba poznamenat, že hnutí odporu, byli požádáni, aby jet půl dřep cvičení a Kakatoage, kolenní zvedání a hýždě na zpřísnění pohybu.

V důsledku toho, hodnota systolického krevního tlaku, bylo zjištěno, že pohyb chůze a průměrný pokles 10mmHg snížit průměrnou 12mmHg provádí odpor cvičení.

„Taková přerušované světlo cvičení je možná, ale není náhradou za pravidelnou a úmyslné pohybu, stane praktické řešení s cílem zkrátit dobu sedíte ještě trochu a nesmí,“řekl Kingwell.

I když jsou tyto jednoduché pohyby není jasné, proč zlepšené řízení krevního tlaku u pacientů s diabetem, to, vychytávání glukózy ve svalu cvičení se zvýší, což vede ke zlepšení inzulínové rezistence možností je myslitelné.

Toto zjištění, November 7 až 11 dnů se konala v americkém Orlandu v American Heart Association (AHA 2015) byl hlášen na výroční vědecká zasedání. Je třeba poznamenat, že výzkum, který byl společnost oznámila, dokud nebude publikována v odborných časopisech v reakci na přezkoumání je považováno za předběžné. (HealthDay News 9.listopadu 2015)

http://consumer.healthday.com/diabetes-information-10/misc-diabetes-news-181/short-bursts-of-easy-exercise- . can-nižší-bp-in-typ-2-diabetici-704893.html Copyright (c) 2015 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl :. otevřeno ve sdíleném (nové okno na Twitteru kliknutím
masu)
se otevře v kliknutí, prosím (nové okno má být sdílena Facebook) kliknutím
se otevře ve sdíleném (nové okno v Google+)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena