České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pacienti s diabetem ztrátou zubů zvyšuje

 


pacientů News /diabetes /diabetes onemocnění všech odvětvích zvyšuje riziko ztráty zubů (2015.12.10 mě)

a typu 2 diabetes Nová studie ukazuje spojení ztráty zubů. Diabetická retinopatie a nefropatie by ale riziko komplikací jako je například nižší amputace končetiny v důsledku neurologických poruch je dobře známo, v této studii, riziko pacientů s diabetem je ztráta zubů je 2 krát vyšší než u osob bez anamnézy diabetes Ukázalo se, že jde nahoru. Kromě toho, černoši, bylo také zjištěno, že riziko, že se zvyšuje s věkem, ve srovnání s bílými a mexické Američany. „To k ústní hygieně je spousta důkazů, které ukazují, že souvisí s diabetem,“ řekl Bei Wu řekl americké Duke University, který vedl studii, „vysoký výskyt onemocnění parodontu u diabetiků, výsledcích onemocnění parodontu pokročila se přidává, které vedou ke ztrátě zubů. "

Ačkoliv je, zda je neznámé diabetes proč spojené se ztrátou zubů, každého napadne, je toto spojení je to obousměrný, a zároveň zvýšit riziko vzniku cukrovky zhoršit zdravotní stav zubů, zubů a dásní že zdravotní zhoršení to je považováno za vztahující se ke snížení zdraví celého těla diabetika.

Tyto komplikace diabetu je dobře známo, že je retinopatie, pacienti obvykle, jsou často zaváděny do oftalmologa od ošetřujícího lékaře. Od špatný krevní oběh a poškození nervů v dolních končetinách je závažnou komplikací diabetu, bylo také doporučil kontrolu nohy. American Diabetes Association (ADA), který doporučil lékař zavést diabetika k zubaři, podle pana Wu, ze ne většina lékařů zavedly je, že je status quo. Tato zpráva byla zveřejněna v „Prevence chronických chorob“ prosincovém čísle.

California University, Los Angeles (UCLA) profesor, Edmond Hewlett, který slouží jako mluvčí American Dental Association (ADA), zdraví související se zdravím a celého tohoto reportu „zuby, také, že rasové rozdíly vlivu vyvíjeném tímto onemocněním, byl vyhodnocen jako něco, co osvětlit „o dvou důležitých zdravotních problémů, zdůrazňovat a pravidelné zubní prohlídky, náležitá péče doma, je to, že je důležité v léčbě diabetu Tam.

pacienti s diabetem ve Spojených státech (diabetes 2. typu mnoho) je více než 22 milionů lidí. Přestože se počet pacientů byl v neustále zvyšuje od roku 1990, nakonec zpomalení lze pozorovat trend, podle zprávy z amerického střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), nový počtu pacientů, kteří byli s diagnózou diabetes jsou 170,000 v roce 2009 Zatímco v roce 2014 to bylo 140 000 lidí.

Wu a jeho kolegové shromažďují 30.000 více než 7000 údajů, které se zúčastnili národního zdraví a výživy zkušební průzkum v letech 1971 a 2012 (NHANES). Byl celý objekt v průběhu posledních 40 let snížil počet chybějících zubů, u diabetických pacientů bylo zjištěno, že často je počet ztráty zubů.

He et al., dále byly analyzovány, například v letech 1999 a 2000 pacientů s diabetem ve srovnání s lidmi bez historie diabetu je o 34% nižší sazbu, která drží zuby nejméně 21 této Ukázalo se to.

Kromě toho pacienti s diabetem, že zubní péče na denní bázi nejsou k dispozici dostatečné možnosti. Wu řekl: „Pacienti s diabetem, to není moc používat zubní kartáček a zubní nit ve srovnání s lidmi, kteří nemají diabetes byly uvedeny v předchozích studiích. Naše zjištění, pacienti s diabetem, zvláště v non-Hispánské černochů , Ukazuje důležitost zlepšení péče o zuby. " (HealthDay News 2015 3.prosince)

http://consumer.healthday.com/dental-and-oral-information-9/misc-dental-problem-news-174/another-downside- . k diabetu-tooth-loss-705862.html Copyright (c) 2015 HealthDay Všechna práva vyhrazena
podíl :. klikněte
(budou otevřeny v novém okně) sdílí Twitter
Facebook klikněte na podíl (otevře se v novém okně) klikněte
(otevře se v novém okně) sdílí Google+

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena