České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

50-letý střední délka života u pacientů s diabetem je tři roky krátká

 


onemocnění sektorové News /diabetes /50-letý střední délky života u pacientů s diabetem je tři roky krátká (2016.4.21 dodávka)

diabetes dospělých pacientů před několika lety se průměrná délka života ve srovnání s lidmi, kteří nemají diabetes krátkou zprávu na kratší dobu strávit ve stavu, ve kterém nedochází k žádnému selhání, byl zveřejněn 14.dubna v „diabetologie“ online verzi. V souladu s tímto zjištěním, diabetes typu 1, typu 2 i 3 roky střední délka života ve věku 50 krátkých a období strávit žádná porucha je pak jen 12-13 roků. "Je-li diabetes, bude trávit podstatnou období života se selháním" a Dianna Magliano Mr. Baker IDI Heart &Diabetes Institute, který vedl výzkum (Melbourne, Australia) uvedl.

zvýšení hladiny glukózy v krvi v důsledku diabetes, slepota a pohybové poruchy, což vede k rozvoji různých cévních komplikací, jako je amputace. Ten se zabránilo těchto poruch spojených s cukrovkou, u pacientů s cílem prodloužit lhůtu pro strávení žádnou vinu, se uvádí, že „je třeba dále provádět výzkum diabetu k objasnění mechanismů, které způsobují poruchy“.

této studie, za použití obecné populace a pacientů registrační registr Austrálii, to bylo odhadoval, délku života, který může přežít v nepřítomnosti střední délky života a invalidity (DFLE). Jako výsledek, průměrná očekávaná délka života diabetiků, muži 30 let ve věku 50 let, ženy 34 let, což je doba, ve které z nich zahrnující selhání byla odhadnuta na respektive 17 roky a 21 let. Ve srovnání se zdravými lidmi mohou pacienti s diabetem trávit méně než 8,2 let u mužů a 9,1 let u žen.

US Montefiore Medical Center (New York City) Joel Zonszein, který slouží jako klinické délky Diabetes Center, s ohledem na současnou situaci za „světový diabetes je převládající, překvapivé je toto zjištění v Austrálii Neexistuje žádný komentář. "

1 ze 3 minuty diabetiků ve Spojených státech nejsou vědomi své nemoci, i když bylo zjištěno, že diabetes jedné třetiny pacientů, u kterých ani terapii. Řekl, že iv případě, že hypoglykemický terapie, nebo polovina pacientů je obtížné dosáhnout glukózy v krvi cílovou hodnotu, také, mnoho pacientů, že hypertenze a dyslipidemie jsou neléčí.
Zatímco

, průměrná délka života strávit bez přežití a selhání u diabetiků je také údajně zlepšily, řekl: „Toto poznání je zlepšit diabetes opatření, která jsou v současné době v plném proudu, Navrhuje, aby bylo nutné aktivně léčit cukrovku z dřívější fáze. "

Zde představují pro mnoho pacientů s diabetem typu 2 v cílovém pacienta, ale toto zjištění je pravděpodobné, že se týkají především u pacientů s diabetem 2. typu, Magliano kolegy, u pacientů s diabetem 1. typu Mají více komplikací a poruch, jak se vyvíjejí více v mladším věku.
s

k nárůstu obezity, diabetes populace je rok od roku roste ve světě, byl nyní trumfl 400 milionů. Asi jedna třetina z 25 let nebo populace, nakonec se odhaduje na rozvoj cukrovky. (HealthDay News 2016 14.dubna)

http://consumer.healthday.com/diabetes-information-10/misc-diabetes-news-181/diabetes-steals-years-adds-to- postižení-710019.html
sdílet:
na tlačítko (otevře se v novém okně) Podíl na Twitter (otevře se v novém okně) kliknutím sdílet
Facebook

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena