České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaké jsou nejvíce zdravotní náklady ve Spojených státech?

 


Novinky o nemoci /Sektor /Diabetes /Jaké jsou nejvíce zdravotní náklady ve Spojených státech? (01.5.2017 dodávka)

Spojené státy mají asi polovinu celkových nákladů na zdravotní péči připadá na 20 chorob, ale zjištění cukrovky, je na prvním místě, že je, „Journal of American Medical Association (JAMA) "publikované v vydání z 27. prosince 2016. Spojené státy celkové náklady, které požaduje pro diagnostiku a léčbu diabetu v roce 2013 je 101.4 miliard dolarů (asi 11 bilionů jenů), se zvýšil o 36 násobek rychlosti srdečních onemocnění je #1 příčina smrti Říká se.
být upravena

„inflace, každý rok náklady na péči o diabetiky, se zvýšil o 6% ve srovnání s předchozím rokem. Tato míra růstu, která převyšuje tempo hospodářského růstu a nákladů na zdravotní péči celkové tempo růstu "Řekl Joseph Dieleman z hlavního autora, výzkumné instituce Washington University, Institutu pro hodnocení zdravotního indikátoru (IHME, Seattle). Průměrná roční míra růstu nákladů na zdravotní péči od roku 1996 do roku 2013 činila v průměru 3,5%.

ve Spojených státech v roce 2013, 2,1 bilionu dolarů (asi 247 bilionů jenů) se vynakládá na diagnóze a léčbě různých onemocnění, což představovalo více než 17 procent celé americké ekonomiky . „To je obrovská, ale částka nemůže představit. Americký systém zdravotní péče je ve skutečnosti, že Spojené státy, Čína, Japonsko, a má pětinu rozsahu ekonomického systému na světě, druhý pouze pro národní hospodářství Německa,“ řekl doprovodný editorial "Řekl Ezekiel Emanuel z univerzity v Pensylvánii, který píše. Podle

Dieleman kol analýzy, vrchol 10 zdravotnických výdajů 155 onemocnění, které se v roce 2013, diabetes (101.4 miliardy amerických dolarů) v používané na druhém místě ischemické choroby srdeční (88,1 miliardy amerických dolarů), Třetím místem je bolestivost bolesti v krku (87,6 miliardy dolarů). Čtvrté místo níže, vysoký krevní tlak (83,9 miliard dolarů), úrazy způsobené pády (76,3 miliard dolarů), deprese (71,1 miliardy amerických dolarů), zubních léčebných výloh (664 miliard), vizuální a sluchovým postižením (590 miliard), dermatologie Související (55,7 miliardy dolarů), těhotenství a poporodní zdravotní výdaje (55,6 miliardy dolarů).

Pět nejlepších míst představovalo 18% (437 miliard dolarů, asi 51,4 bilionů jenů) z celkových lékařských výdajů. Rakovina není v seznamu, je proto, že byla analyzována v jiném vývojovém místě, výdajů na zdravotní péči rakoviny kombinované pro všechny weby, a stát zhruba 1,15 bilionů dolarů (asi 13 bilionů 540000000000jen), vysvětlil Dělat.

Při pohledu na členění nákladů na zdravotní péči o cukrovku v roce 2013, 57% nákladů s drogami, je 23,5% je zahraničních výdajů na zdravotní péči, bylo zjištěno, že většina nárůstu je droga-související . Řekl však: "Zvýšení nákladů na léky není špatným způsobem využití lékařských výdajů", a pokud jsou možnosti konzultací nemocnicím a kliniky sníženy vhodným užíváním léků, zdravotní výdaje Může být potlačena. Na druhou stranu to stálo miliardy dolarů, aby diagnostikovali a léčili bolesti dolních končetin a bolesti krku, a asi 70% těch bylo ve věku pod 65 let. Někteří lékaři jsou skeptičtí ohledně terapeutického účinku a musí vyšetřit další, zdůrazňuje. (HealthDay News 2016 28.prosince)

http://consumer.healthday.com/public-health-information-30/health-cost-news-348/diabetes-takes-biggest-bite- Out-of-us-zdravotní péče-výdaje-718180.html

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena