České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jedna z komplikací způsobených komplikacemi (2) infarkt myokardu

 

diabetes diabetes přináší tam je „infarkt myokardu“. Význam diabetes a infarkt myokardu, příznaky infarktu myokardu, k nápravě, pojďme se blíže podívat.


na infarkt myokardu

srdce, navzdory opakované expanze a kontrakce, a role čerpadla pro napájení celé tělo v krvi asi 10 milionů krát denně. Z tohoto důvodu myokardu (srdečního svalu) se šíří po celém povrchu srdce z kapilárami „koronární tepny“, obdrží vždy hodně kyslíku a živin, jsme udržovali práci.

a „infarkt myokardu“ je, by koronární tepny téměř uvízl v průběhu kornatění tepen, je stav, který již poslat krev do srdečního svalu. Pro nedosáhne je kyslík a živiny, které nejsou jít krve do srdečního svalu, část, která není nadále dostávat tyto dostanou k nekróze. Kromě toho, pokud je nekróza části je velký, již nemůže být srdcem kontrakcí a expanzí, může dojít ke ztrátě jejich životy. Lidé z

diabetes zvyšuje riziko infarktu myokardu

Diabetes je riziko infarktu myokardu je dvakrát až třikrát vyšší než u těch, kteří nemají. Diabetes lze skutečně vidět u jedné třetiny lidí, kteří měli infarkt myokardu. Předpokládá se, že tento stav souvisí s diabetem, který postupuje "arteriosklerózou".

a arterioskleróza, a může tvrdě stát a může se stát silnější vnitřní stěna tepny krevní cévy státem, v němž průtok krve se stala ještě horší, - hlavně, že v příloze velké množství cholesterolu ve stěně tepny Dochází k ní tím, že proudí.

Protože cholesterol je olej, není rozpustný ve vodě. Z tohoto důvodu, v krvi, protein rozpustný ve vodě, se stala forma „lipoprotein“ zabalený cholesterolu. Když hyperglykemický stav pokračuje v diabetes, lipoprotein je oxidován a je spojen s glukózou. Pak se změnil lipoprotein, vázána na mé stěně cévy se stává řasy s názvem „plak“, a to zvyšuje, průsvit cévy (introvert: vnitřek trubkového varhany) bude zužuje.

arteriosklerózu je náchylný onemocnění u lidí s vysokými hodnotami cholesterolu, ale pokud je diabetes od mechanismu, jak je popsáno výše, my hodnota cholesterol stává snadným pokrok, i když ne tak vysoký.

Symptomy, Náprava
infarktu myokardu

infarkt myokardu dojde, cítí intenzivní bolest nebo tlak, jako je popálení ve středu na prsou, tyto příznaky pro více než 30 minut, Je charakterizován tím, že někdy trvá více než několik hodin. Kromě toho, a ven z studený pot se tvář bledou, arytmie, se děje, jako je snížení krevního tlaku, může spadnout do bezvědomí.

Po útoku odeznění infarkt myokardu, buňky odumřelé myokardu nehraje většinu času. Z tohoto důvodu, nebo oslabené srdce kontrakce a expanze, může zůstat následky jako v rytmu srdečního tepu je snadno narušen.

infarkt myokardu, protože doba do začátku léčby z děje záchvatů má velký vliv na stupeň života a následků, že příznaky, jako jsou popsány výše, se nazývá ambulance, jakmile se objeví Je to důležité. Nicméně, při diabetu je komplikací „neurologické poruchy“, nemusí cítit bolest na hrudi, a to se označuje jako „asymptomatické ischemii myokardu (bezbolestné ischemii myokardu)“. Abnormálně všiml nedostal příliš pozdě, i proto, aby to bylo v tom, že jednou za rok Po rozvíjet diabetu je doporučeno podstoupit vyšetření srdce.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena