České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaký druh onemocnění je Alexithymia?

 

alexithymia je jedním z příznaků, které jsou běžné v psychosomatických pacientů, protože je možné vyjádřit slovy emoce tam má mít těžké mechanické myšlení, není tam žádný cit od lidí kolem Existuje také strana, která se zdá být. Vysvětlím tedy, co je Alexithymia, včetně toho, jak se s ní vyrovnat.

Tato podmínka není obecně široce slyšel, že alexithymia

alexithymia, „alexithymia“ a osobnost, která je vidět na fyzické a duševní nemoci, které jsou také nazývány Je to trend. Ve skutečnosti neznamená, že symptomy jako ztracené emoce, nelze úspěšně verbalizovat své emoce, vztek, úzkost a smutek je, že se říká, že se objevily jednoduché onemocnění jako fyzické příznaky, jako je bolest a nespavost. Také se předpokládá, že ochrana proti stresu je vyjádřena jako Alexithymia.

alexithymia je jedním z patogenezi psychosomatických pacientů, je relevance hypertenze a bronchiální astma, ulcerózní kolitidy, chronické bolesti (chronická bolest), onemocnění jiné než myslí a tělem, jako je například To bylo také oznámeno.
as

příznaků
z alexithymia

příznaků alexithymia a charakteristik, je těžké si všimnout mého vlastního těla a emocí, je těžké vyjádřit slovy, emoce, Existuje fantastická síla a introspektivní chudoba, mají mechanický styl myšlení a tak dále.
zda

nebo alexithymia, to je často určuje samo-vyplnění dotazníku, který byl vyvinut pro hodnocení alexithymia zvané TAS-20 (20-item Toronto alexithymia Scale) To je. Odpovědět na otázku při hodnocení jevištní na 1-5, ale říká, že vyhodnocení alexithymia je vysoká, když je celkový počet bodů je roven nebo větší než 60 bodů.

Vzhledem k tomu, Arekishi způsobují
z Sai Mia

alexithymia je výrazný osobnostní faktory v mysli a těla, „stres“ bude považovat za příčinu, že by se vyvíjet. Lidské bytosti tvořivě vyjadřují emoce, jako je hněv a smutek slovy. Pokud takové oznámení k sobě těla a emocí může být úspěšně vyjádřil, bude uvolnění napětí a stres vede k potlačení, které se objevují na somatizace.

za alexithymia pacientů je, že tyto nemohou být dobře, bolest a další symptomy jako výstup pro stres byl řekl, aby byl fyzicky objeví. Cítím všechen stres každý den, je narušen autonomní nervový od chronické, aniž by byl uvolněný, ale také věřil stát alexithymia jako funkci sebeobrany.

o alexithymia léčby

alexithymia je, protože to je věřil být odvozen v psychosomatické onemocnění, pojďme navštívit odborníka, který léčí psychosomatické poruchy. V případě psychosomatické poruchy je odborné oddělení psychosomatické medicíny. Vzhledem k tomu, psychosomatická porucha je většinou psychologické faktory, je psychoterapie, léky, stres relaxace se doporučuje i relaxace často.

Psychoterapie
uznání slabost nebo stresu v

psychoterapie, přemýšlel jsem spolu s poradcem a jak dobře zvládnout stres. Většina lidí potřebuje čas, protože musíme změnit způsob myšlení. Mějte na paměti, že v závislosti na příznaky to bude trvat několik měsíců až několik let.

vždy účinná proti těmto drogám na podávání léků

psychosomatické poruchy není tak běžné myslet, lék s ohledem na paliativní a fyzické příznaky stresu je podáván Existuje mnoho případů. Podávání léku v pomocné léčbě skupiny namísto hlavní, může být provedeno ve spojení s jinými metodami.


zmírnit napětí

psychosomatických onemocnění, včetně alexithymia, protože napětí je považována za hlavní příčinu, je mezi léčbě stejně ke snížení napětí, aby se kořen. Příčinou stresu jednotlivec je jiný, ale ve stresu při činu 0 pojďme na myšlence, že snížení, aniž by.

Například, když je množství obrovské práce stresu, můžete se přiblížil svému nadřízenému nebo průmyslová lékaře. Pokud je příčinou vztah s vaší rodinou, možná budete chtít dočasně odjet, abyste snížili kontakt. Posledním, protože to je jeden ze způsobů, jaký brát prostředky, které vedou k uvolnění napětí, doporučujeme, abyste se obrátili na poradce.

relaxace

relaxace, lze očekávat účinek nastavení vyvážení a funkce autonomního nervového. Zvláště doporučené a snadné je metoda svalové relaxace (příbuzný kanji). Svalová relaxace metoda je svaly celého těla uvolní provedením napětí a slabost vědomě, to je řekl, aby upravit vyvážení autonomní nervový. Je dobré to udělat částečně, jako je obličej, ruce a nohy.


  1. na 5-10 sekund napětí v 80% síly rukou odpojení
  2. přímo síla slabosti 10 sekund

    alexithymia a dovedně mísí je

    se alexithymia, nebo tam není mnoho lidí si všimli, že existuje taková tendence. Začneme s vědomím, že Alexishimir má tendenci se dobře rozvíjet. Vedle Jakmile si vědom alexithymia, snažím se být vědomi toho, že odkazovat naslouchat názoru kolem. Vzhledem k tomu,

    , že nejste schopni úspěšně zmírnit stres může vést k příznakům alexithymia, rodinou a přáteli, poslušně poslouchá radu odborníků. Je důležité zmírnit stres, který se hromadí bez vašeho vědomí.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena