České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pojďme trénovat břicho a udělat krásný žaludek! Jak vycvičit účinek ženy [krásné]

 


Jak Joshi účinně vycvičil vaše abs?

Pokud si myslíte, že žaludek kolem vašeho žaludku je úzkostlivý, je efektivní trénovat s abs. Ale protože je to žena, existuje také mnoho lidí, kteří trpí, že svaly jsou snadno propojeny, i když jsou vycvičeny. Ve skutečnosti existují metody břišních svalů, které usnadňují ženám účinnost. Začneme si sednout-cvičení z čísla, které může být rozumně možné nejprve!

Jednoduchý způsob dýchání pro trénování vnitřního svalu

Pokud trénujete vnitřní sval, který je svaly ve středu těla, vaše postavení se také zlepší a vypadá krásně. Jako způsob, jak trénovat, je způsob, jak trénovat při dechu. Kreslení není snadné, ale je to také obtížné cvičení, takže je snadné pokračovat i pro začátečníky.

Po výrazně nafouknou žaludek, zatímco sání pomalý dech, budeme nyní zapuštěná do žaludku, dokud depresi je solar plexus uzavřít žebra, zatímco plivat pomalu.

Pokud si na to zvyknete, začleňte tento vtah při chůzi, dostanete vyšší efekt.

Tento nástavec, bod je, aby se žaludek pohltil asi 30 sekund. V tomto okamžiku je snazší, aby účinek vyplynul vědomým uvědoměním, že hýždě, konečník, žaludek je pevně narovnán a zvedán.


Trochu těsné, ale účinné, "V-tvarovaný břišní sval"

Znáte abdominální sval tvaru V? Jedná se o způsob, jak zvednout horní část těla a dolní část těla kolem zadku jako osu a trénovat abs jako charakter V. Obvykle od břišních svalů je trochu těžké cvičení, ale účinek, neboť obsahují mnoho lidí je vysoká školení, pojďme výzvou k běžným břišních svalů ve tvaru V, když jste obeznámeni s břišních svalů.

(1) musí být na zádech na podlaze, paže kreslí nataženého
představovat of Banzai v

(2) brada na temeni hlavy, v postoji, jako je podívat se do žaludku Zvedání obou nohou a horní části těla

※ V této době, dát svou sílu na břišní svaly tak, aby váš pas není zkroucený, pevně zajistit boky.
dotknout špičkou nohy v

(3) oběma rukama, zatímco vydechování, (1)
pro návrat k postoji koncentruje

· Sit-ups na vědomí, tělo není nakloněn

udržet rovnováhu

· hybnost a vratnou
, že nebude zvedat horní část těla a nohy v

· založené na tom, kdy se vrátí k výkonu v provozu se pomalu> Konasemasu počet dob, kdy tvaru v břišní svaly se podrobněji seznámit, ale je třeba dbát na špatně a jít ve způsobu, to bude jednodušší zranění zad a bude nosit zvyk břišních svalů s zpětného rázu. Pokud děláte abdominální sval tvaru "V" a máte pocit bolesti nebo nepříjemného pocitu v abs, někde abs, okamžitě to zastavte.
aby zúžení
, aby se přiblížila k němu

zúžen na cvičení vaše břišní svaly šikmé, je důležité cvičit břišní šikmé svaly, které běží bok diagonálně. Když tento sval poklesy, tuk je snadno připojena k boku, stává se ochablý pas, jako je plovák.

dělení břišních svalů není účel, chtějí, aby se zúžení, ženu jménem, ​​řekněme, sit-ups tak, aby vlak břišní šikmé svaly. Chcete-li trénovat šikmé šikmé svaly, je efektivní dělat "břišní svaly při zkroucení". Můžete vycvičit své šikmé šikmé svaly otočením těla doprava, když se dostanete zezadu a pak se otočíte tělem doleva, až vstanete.

Jak to bylo? Je možné provést abdominální metodu, abyste vytvořili těsné tělo? Je důležité udržovat plány s tím, kolikrát můžete pokračovat bez neodůvodněnosti a pokračovat co nejdéle. Podporuji vás, abych získal krásný břišní sval a zpřísněný žaludek.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena